Gotická hliníková okna a jiné nepravoúhlé výplně otvorů

 

Společnost REMING vám jako jedna z mála firem na trhu nabízí speciální produkt v podobě výroby hliníkových gotických oken a jiných nepravoúhlýh výplní otvorů.

Hliníkové profily jsou s přerušeným tepelným mostem a v nabídce je široká škála barevných odstínů dle vzorníku RAL a mnoho dalších povrchových úprav. Možnosti zasklení jsou rovněž velké např. dvojsklo, trojsklo, vitráž ve spojitosti s dithermem a mnoho dalšího. Hliníková okna vyrábíme v nejnáročnějších tvarech a pro svoji složitost (výroba šablon, zkružování profilů a následné výroby) vyžadují velký předstih objednávky před samotnou realizací a konečnou montáží.

Hliníkový profil se skládá z několika částí a je přerušen speciálním izolantem, aby se zamezilo tepelným ztrátám. Je to nejkvalitnější bezúdržbový profil nesrovnatelný s plastovými nebo dřevěnými profily. Okno nebo dveře na místě zaměříme a dle reálného tvaru vytvoříme přesnou šablonu, podle které ve speciálním stroji natvarujeme jednotlivé ohyby a sestavíme okno. Povrchovou úpravu provedeme v libovolném odstínu před sestavením. Tato povrchová úprava zajišťuje barevnou stálost odolávající slunečnímu záření a povětrnostním vlivům.

Zasklení se provádí jednoduchým, dvojitým nebo trojitým sklem v dithermálním provedení pro zlepšení tepelné i zvukové izolace v mnoha variantách povrchových úprav. Jednou z variant je např. pokovení, které brání odrazu slunečních paprsků. Sklo jsme schopni dodat i ve vitrážovém provedení, které je často používáno v kostelech a památkově chráněných budovách. V případě zájmu vám po vašem zadání přibližného rozměru, tvaru okna s tvarovými příčkami (stačí fotografie) a specifikací skla vytvoříme cenovou nabídku.

Podívejte se co ještě umíme. Více fotografií a další naše realizace naleznete zde.

N

Nadčasové řešení

Jako jedni z mála umíme vyrobit hliníková okna i v nepravoúhlích tvarech.

N

Jsme flexibilní

Přizpůsobíme se vašim individuálním potřebám.

N

Radíme a navrhujeme

Máte vizi, ale nejste si jisti jak ji technicky realizovat? Poradíme vám a navrhneme řešení.

N

Jsme profesionální

Kvalita, funkčnost a precizní zpracování je u nás samozřejmostí.

Galerie hliníkových gotických oken

Rozkliknutím obrázku fotografii zvětšíte.

V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit.

Vyslechneme vás, poradíme a navrhneme řešení vaší situace.